Strefa klienta

Sklep Firmowy przy Bydgoskich Zakładach Sklejek „SKLEJKA-MULTI” S.A. posiada w swojej ofercie następujące odpady poprodukcyjne:

Drewno opałowe

Drewno opałowe w postaci kaczanów (pieńków), drewno jest mieszane: brzoza, olcha, buk oraz sosna. Załadunek jak również transport leży po stronie klienta. Wyjątkiem przy załadunku są duże auta otwarte, na które istnieje możliwość załadunku ładowarką.

Wałki opałowe

Drewno opałowe występujące również w postaci wałków opałowych. Są to wałki nie spełniające standardów wałków użytkowych (pęknięcia, inna średnica niż przyjęta, duża ilość sinizny, itp.) Tak samo jak w przypadku kaczanów drewno jest mieszane (brzoza, olcha, sosna, buk). Załadunek oraz transport we własnym zakresie. Przy dużych ilościach i otwartym środku transportu istnieje możliwość załadunku HDS-em.

Wałki występują w trzech długościach: 2.6mb, 2.2 mb, 1.3 mb.

Kora drzewna

Kora drzewna, jak pozostałe nasze odpady jest gatunkowo zmieszana, z dużą przewagą brzozy. Ilości „małoprzyczepkowe” są sprzedawane na bieżąco, duże transporty należy umawiać bezpośrednio w Sklepie z wyprzedzeniem. Przy większych i otwartych autach istnieje możliwość ładunku ładowarką. Mniejsze przyczepki, auta typu BUS oraz worki – załadunek we własnym zakresie.

Wałki użytkowe – surowe (nieimpregnowane)

Wałki użytkowe można wykorzystać zarówno w ogrodnictwie jak i do wykonania placów zabaw czy zewnętrznych konstrukcjach altan czy zadaszeń. Występują w trzech długościach i dwóch średnicach: 2.5mb – średnica 95mm, 2.2mb – średnica 95mm, 1.3mb – średnica 62mm. Gatunki drewna to brzoza, olcha (oba gatunki razem jako liść), sosna oraz sporadycznie buk. Załadunek jak i transport we własnym zakresie.

W przypadku dużych ilości i otwartego od góry auta istnieje możliwość załadunku HDS-em.

SKLEP FIRMOWY tel. (52) 342-50-61 wew. 252 lub 723-669-768