Kontakt

Bydgoskie Zakłady Sklejek
"SKLEJKA - MULTI" S.A.

ul. Fordońska 154
85-752 Bydgoszcz
Tel. 52 342 50 61 wew. 203
Fax. 52 342 06 73
sekretariat@sklejka.pl

Wpis do Rejestru Przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy w Bydgoszczy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem
KRS 0000143161

NIP 554-10-00-209
Regon 090480375

Kapitał Zakładowy 1 312 500,00 PLN

Dane kontaktowe

Kierownik Sklepu Firmowego
Grzegorz Krzewski
g.krzewski@sklejka.pl
Tel. 52 346 58 00
Tel. 52 342 50 61 wew. 4
kom.: +48 603 948 024

Tomasz Domachowski
kom.: +48 723 669 768

Godziny otwarcia Sklepu Firmowego
od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00

sekretariat@sklejka.pl

Tel. 52 342 50 61 wew. 203     
Fax. 52 342 06 73

Grzegorz Rekowski
g.rekowski@sklejka.pl
Tel. 52 342 50 61 wew. 284
Kom.: +48 603 776 664  

Kierownik Sprzedaży
Małgorzata Gładykowska
m.gladykowska@sklejka.pl
Tel.: +48 52 342 50 61 wew. 232
Kom.: +48 667 661 933

Sprzedaż
Wioletta Brzykcy
w.brzykcy@sklejka.pl
Tel.: +48 52 342 50 61 wew. 255
Kom.: +48 691 764 424

Sprzedaż
Szymon Prusowski
s.prusowski@sklejka.pl
Tel.: +48 52 342 50 61 wew. 290 
Kom.: +48 723 669 767

Specjalista ds. Marketingu

Szymon Prusowski
s.prusowski@sklejka.pl
Tel.   +48 52 342 50 61 wew. 290
Kom.:+48 723 669 767

Kierownik Sklepu Firmowego
Grzegorz Krzewski
g.krzewski@sklejka.pl
Tel. 52 346 58 00
Tel. 52 342 50 61 wew. 4
kom.: +48 603 948 024

Tomasz Domachowski
kom.: +48 723 669 768

Godziny otwarcia Sklepu Firmowego
od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00

Magdalena Zajdler
m.zajdler@sklejka.pl
Tel. 52 342 50 61 wew. 243

Piotr Zabrzeński
p.zabrzenski@sklejka.pl
Tel. 52 342 50 61 wew. 246

Wojtek Krasicki
w.krasicki@sklejka.pl
Tel. 52 342 50 61 wew. 242

Dorota Krawczyńska
d.krawczynska@sklejka.pl
Tel. 52 342 50 61 wew. 235

kadry@sklejka.pl
Tel. 52 342 50 61 wew. 226

Dyrektor Finansowy
Piotr Komorowski
p.komorowski@sklejka.pl
Tel. 52 342 50 61 wew. 219

Główny Księgowy
Beata Banas
b.banas@sklejka.pl
Tel. 52 342 50 61 wew. 218

Napisz do nas

Ta strona używa plików cookie aby zapewnić najlepsze doznania na stronie.