Contact

Bydgoskie Zakłady Sklejek
"SKLEJKA - MULTI" S.A.

ul. Fordońska 154
85-752 Bydgoszcz
Tel. 52 342 50 61 wew. 203
Fax. 52 342 06 73
sekretariat@sklejka.pl

Wpis do Rejestru Przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy w Bydgoszczy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem
KRS 0000143161

VAT No:  PL 5541000209
Regon 090480375

Share capital 1 312 500,00 PLN

Dane kontaktowe

sekretariat@sklejka.pl

Tel. 52 342 50 61 int. 203     
Fax. 52 342 06 73

Grzegorz Rekowski
g.rekowski@sklejka.pl
Phone. 52 342 50 61 wew. 284
mob.: +48 603 776 664  

Sales Manager
Małgorzata Gładykowska
m.gladykowska@sklejka.pl
Tel.: +48 52 342 50 61 wew. 232
Kom.: +48 667 661 933

Sales Specialist
Wioletta Brzykcy – w.brzykcy@sklejka.pl
Tel.: +48 52 342 50 61 wew. 255
Kom.: +48 691 764 424

Sales Specialist
Aneta Nawara – a.nawara@sklejka.pl
Tel.: +48 52 342 50 61 wew. 233 
Kom.: +48 885 410 151

Marketing Specialist

Szymon Prusowski
s.prusowski@sklejka.pl
Tel.   +48 52 342 50 61 wew. 290
Kom.:+48 723 669 767

Grzegorz Krzewski g.krzewski@sklejka.pl
Tel. 52 346 58 00
Tel. 52 342 50 61 wew. 4
kom.: +48 603 948 024

Opening hours: from monday to fridday 7:00 – 13:20

Magdalena Zajdler
m.zajdler@sklejka.pl
Tel. 52 342 50 61 wew. 243

Piotr Zabrzeński
p.zabrzenski@sklejka.pl
Tel. 52 342 50 61 wew. 246

Wojtek Krasicki
w.krasicki@sklejka.pl
Tel. 52 342 50 61 wew. 242

Dorota Krawczyńska
d.krawczynska@sklejka.pl
Tel. 52 342 50 61 wew. 235

kadry@sklejka.pl
Tel. 52 342 50 61 wew. 226

Financial Director
Piotr Komorowski
p.komorowski@sklejka.pl
Tel. 52 342 50 61 wew. 219

Chief Accountant
Beata Banas
b.banas@sklejka.pl
Tel. 52 342 50 61 wew. 218

Napisz do nas

Ta strona używa plików cookie aby zapewnić najlepsze doznania na stronie.